Keller Williams Birmingham - Vestavia - Mike & Brandie Brown
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 091 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (10d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  165 WATERSTONE WAY, MONTEVALLO, AL 35115

  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage LLC, (480) 462-5392, Nakia Walker
  I ri - 1 473 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (10d)
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  563 CORNERSTONE DRIVE, CALERA, AL 35040

  Listing Courtesy Of: Oak Mountain Realty Group LLC, (205) 358-7267, Billy Bowen
  I ri - 424 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  560 WOODLAND TERRACE, ODENVILLE, AL 35120

  Listing Courtesy Of: Opendoor Brokerage LLC, (480) 462-5392, Nakia Walker
  I ri - 424 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (12d)
  2 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  324 PINE RIDGE ROAD, BESSEMER, AL 35023

  Listing Courtesy Of: Lake Homes Realty LLC, (866) 525-3466, Kayce Jones Jones
  I ri - 7 377 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  5605 ELLIOTT CIRCLE, MCCALLA, AL 35111

  Listing Courtesy Of: ERA King - Birmingham, (979) 233-5979, Bob Hunter
  I ri - 206 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  876 TULIP POPLAR DRIVE, HOOVER, AL 35244

  Listing Courtesy Of: RealtySouth-Shelby Office, (205) 663-3895, John Carlisto
  I ri - 11 868 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (45d)
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  2048 GREY OAKS TERRACE, PELHAM, AL 35124

  Listing Courtesy Of: Oak Mountain Realty Group LLC, (205) 358-7267, Karen Spann
  I ri - 295 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  532 RUTHERFORD DRIVE, BIRMINGHAM, AL 35206

  Listing Courtesy Of: ARC Realty - Homewood, (205) 969-8911, Sarah Johnson
  I ri - 102 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1113 LONG LEAF LAKE DRIVE, HELENA, AL 35022

  Listing Courtesy Of: RealtySouth-Inverness Office, (205) 991-6565, Amber Issis
  I ri - 6 948 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (45d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  2052 GREY OAKS TERRACE, PELHAM, AL 35124

  Listing Courtesy Of: Oak Mountain Realty Group LLC, (205) 358-7267, Annette Durrett
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Mike Brown
  Numri i licencës: 127994
  Keller Williams Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bn9fb9suvtifq2gdmofg
  Keller Williams Birmingham - Vestavia
  3595 Grandview Parkway, Ste 250 Birmingham, AL 35243
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.